Великодня паска від с.Венедикти

Новини, Скарбниця

 Паска – найважливіша з усіх великодніх страв. Є безліч рецептів паски, як кажуть в народі “скільки господинь, стільки рецептів”. Але с. Венедикта пропонує для вас свій, добре випробуваний рецепт, смачної паски.

Читати далі...


Що спільного між вірою і забобонами?

Скарбниця

510478ddb5da7Марновірство… Чи є хтось, хто б не чув забобонів щодо весілля чи похорону? Чи є такі, котрі, одружуючись, не зіткнулися з цілим переліком речей, які треба чи не можна робити? Для того, щоб спростувати і відкинути забобони, треба про них трошки поговорити… Сьогодні розглянемо з вами такий різновид “обрядового марновірства” як похоронні забобони.

Читати далі...


Все як у скайпі

Новини, Скарбниця

Провідати бабусю доcherez_skype_k_vnukam далекого села навідався молодий юнак. Такі зустрічі не відбувались часто. Молодий студент мусів вчитися, адже на заробітках зароблені важко гроші батьків не мали були витрачені надаремно. Цього разу у юнака було особливе завдання він мав організувати зустріч батьків із бабусею, з якою не бачились вже довгі роки.

Читати далі...


Не кожна невдача є невдачею

Новини, Скарбниця

1Ішов хлопчик по дорозі. Світило ясне сонце, раптом він спіткнувся і впав. Поранив ноги, побив чоло. І тоді образився хлопчик на Бога і сказав: «Який же ти Хоронитель, якщо дозволив мені так боляче вдаритися». І пішов він іншою дорогою.

Читати далі...


Коли Бог мовчить

Новини, Скарбниця

golovna1«Хто вірує, тому все можливо», — сказав Сам Господь Ісус Христос. І ще сказав: «Майте віру Божу, бо по правді кажу вам: як хто скаже горі цій: порушся та кинься до моря, і не матиме сумніву в серці своїм, але матиме віру, що станеться так, як говорить, то буде йому!»

Читати далі...


Читання і вивчення святого письма

Новини, Скарбниця

big_406168_religii_ratingsНа прикладі заповіді про осудження ближніх

«Із розповідей монаха-пустинника, який жив у Кавказьких горах»

Читаючи святих Отців, ми старались робити так, як вони нас повчали, тобто займались працею, та … умом (розумом, думкою) намагались вникати у слова Святого Євангелія.

Читати далі...