Реколекції для дівчат

Події / Оголошення, реколекції дівчат

Сестри Служебниці запрошують дівчат на реколекції на тему “Радість у Господі”.motivator-22590-1

Початок 25 листопада о 17:00

Завершення 27 листопада о 12 :00

Чекаємо усіх бажаючих, щоб поспілкуватися та побути з Господом!

Читати далі...


Серце чисте утвори в мені, Боже!

Новини, реколекції дівчат

 

DSCN7519Реколекції дівчат 25-27 березня 2016 року, відбулися у реколекційному домі сестер Служебниць у Надвірні. У реколекціях взяли участь 17 дівчат. Темою цих духовних вправ була “Серце чисте утвори в мені, Боже!”. Дівчата роздумували про значення Великого посту, гріхопадіння людини, прощення та Божу любов. І звісно, був час на молитву, сповідь, спілкування та перегляд тематичного фільму. Господь доторкався до серця кожної учасниці, зцілюючи його та наповнюючи своєю любов`ю.

Читати далі...


Реколекції для дівчат

Новини, Події / Оголошення, реколекції дівчат

рекол.дДорогі дівчата!

Чекаємо вас на реколекціях. У часі Великого Посту Господь запрошує вас до особливої зустрічі, щоб омити ваші серця у купелі Божого милосердя та любові.

Читати далі...


Реколекції для дівчат

реколекції дівчат

rekolСестри Служебниці запрошують дівчат на реколекції на тему “Відвага бути вільною”, які відбуватимуться 29.10-01.11.2015

Якщо Ти відчуваєш потребу глибшого зв’язку з Богом, прагнеш знайти відповіді на запитання, які, можливо, давно зародилися в Твоєму серці…

Читати далі...


Ріки води живої

Новини, реколекції дівчат

OLYMPUS DIGITAL CAMERA«Коли спраглий хтось, нехай прийде до Мене і п’є! Хто вірує в мене як Писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть!» – під таким гаслом з 16 по 19 квітня 2015 року у Реколекційному домі Сестер Служебниць в м. Надвірна проходили реколекції для дівчат які проводили с. Емілія і с. Єремія СНДМ.

Протягом цих днів дев’ять дівчат з різних куточків України роздумували над Св. Тайною Хрещення і Миропомазання, Дарами і Плодами Святого Духа. Кожна з учасниць мала змогу глибше задуматись над своїми вчинками, а також більше часу присвятити для Бога та впустити Його у своє життя.

Читати далі...


Скарб у глиняних посудинах

Апостолят, реколекції дівчат

DSC_037322-25 січня 2015 року у реколекційному домі відбулися реколекції для дівчат на тему “Скарб у глиняних посудинах”. Духовні науки проводили с. Емілія Вандич та с. Юстина Голубець. Дівчата роздумували про цінність життя та гідність людини. Молитва, духовні пісні та науки, релігійний фільм та особисті зустрічі й спілкування сприяли творенню духовної атмосфери довір`я і взаємної любові.

Читати далі...

© 2012, Sisters Servants of Mary Immaculate