Відчуваєш страх за майбутнє… прочитай обов’язково до кінця

E9905944-3D4F-46C8-B794-EBC7F451C311_w640_r1_s_cx0_cy6_cw0„НЕМАЄ ТАКОЇ ПРОБЛЕМИ, ЯКУ НЕМОЖЛИВО БУЛО Б ВИРІШИТИ ДЛЯ ТОГО, ХТО НАПОЛЕГЛИВО ТА З ДОВІРОЮ МОЛИТЬСЯ НА ВЕРВИЦІ!” – звернення Богородиці
Бог через молитву Марійської Вервиці та за посередництвом Матері Божої багато разів змінював хід історії.
Ось деякі приклади зміни перебігу історії завдяки молитві на Вервиці:
I. Незалежність Австрії – „це тоді здавалося чудом'”.
Закінчилась друга світова війна. Частина Австрії окупована радянськими військами, столиця Відень – розділена. Отець францисканець Петро Павлічек молиться перед вівтарем Марія Цель (зараз це паломницьке місто в Австрії) про допомогу розбомбленій та розділеній Австрії і чує в своєму серці відповідь Марії: „Робіть, що я вам скажу, і будете мати мир!”. Отець був настільки вражений тим, що почув, що вирішив заснувати братство Вервиці за мир у всьому світі. Він їздив від єпархії до єпархії, від громади до громади, щоб невтомно закликати до молитви на вервиці. Це був час нелегкої боротьби за волю та нейтралітет Австрії. В окупаційній контрольній раді було проведено вже 268 засідань щодо мирного договору між державами, але безрезультатно… Тоді бундесканцлер Фігль звернувся по радіо до Австрійського народу і сказав: „Зараз у нас залатається лише одна надія: НА БОГА!!! Ми мусимо більше просити Бога та Марію про волю. Ми мусимо більше молитись Вервицю. Я благаю тебе, народе Австрії, вдатися під всемогутній покров Цариці Вервиці і від сьогодні щодня молитись Вервицю!!! Цей заклик був прийнятий австрійцями – у всіх церквах, монастирях, численних сім’ях щодня молилися на вервиці. І сталося чудо – несподівано для всіх Австрія здобула жадану незалежність та об’єднання!!!
II. Революція Вервиці на Філіппінах.
В роки правління (з 1965 по 1986) Фернандо Маркоса ліберальна демократія перетворилася на диктаторський режим, а у 2/3 населення дохід став меншим за прожитковий мінімум. У 1986 році світова громадськість стала свідком того, як диктатор шляхом великого обману на виборах залишився при владі. Увесь світ чекав повстання опозиції. Кореспондента та оглядачі не дали опозиції жодного шансу. Батальйон з військ Маркоса перейшов на сторону опозиції проти добре озброєної танками, літаками та ракетами армії, яка оперувала підтримкою США, – бій, який ще не почався, був вже програним. В цей час кардинал Зінн, архієпископ Маніли закликав віруючих до мирного протесту проти корумпованого режиму. Він просив філіппінців вдатися під покров Матері Божої і молитися Розарій. Радіотрансляція перейшла в той час а руки опозиції. На протязі кількох годин після того, як кардинал розповсюдив по радіо Маніли свій заклик, на вулиці столиці вийшли від 3 до 4 мільйонів філіппінців та молилися разом на вервиці. Вдень та вночі священики відправляли на площах Маніли Святу Літургію. Вимога мас була зрозумілою: відставка президента Маркоса та вільні незалежні вибори. Але Марксе та його вірні опиралися. Увесь світ був свідком цих подій. На телеекранах було видно з одного боку мільйони чоловіків, жінок та дітей, що молилися на вулицях Маніли, з іншого – танки, що виїжджають з казарм. Жінки, монахині та діти йшли проти танків з вервичками та квітами в руках. Головнокомандуючий генерал зупинив колони танків та говорив до жінок. Не пролунав жоден постріл. Солдати приєдналися до жінок, спустилися з танків і самі почали молитися. Пізніше кардинал Зінн написав. “Сильнішою за зброю є повна довіри молитва. Ефективнішими, ніж стратегічне планування є піст та жертва. Сильнішою за воєнну силу є смиренна сила народу, котрий неустанно молиться!”
ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ!!!
Хіба на Україні менше наполегливості та довіри до Цариці Вервиці ніж в Австрії чи на Філіппінах???
ТЕПЕР В ВАШИХ РУКАХ ЗМІНИТИ ХІД ІСТОРІЇ!!!

СПЕЦІАЛЬНА МОЛИТВА В ДНІ НАПРУЖЕНОЇ СИТУАЦІЇ В КРАЇНІ
Любий наш Боже, Найсолодший Ісусе Христе, не дай злим силам, котрі нас так мучать опанувати нашою країною. Благаємо Тебе, не допусти, щоб розпалилась громадянська війна, щоб убивали брат брата, батько сина. Не допусти, щоб у нашій країні панували цинізм і жорстокість. Господи наш Любий не допускай вторгнення з боку будь-якої іншої держави. Благає Тебе, Наймиліший Боже, народ щирий і побожний, щоб Ти відігнав злі сшш і зняв напруження у громадян нашої країни, щоб вони керувались розумом, а не емоціями, щоб кожен зміг зробити правильний вибір, бо від цього залежить майбутнє нашої України та відношення світу до неї. Любий наш Боже, хай у нашій країні вічно панує любов, доброта, щирість, побожність. Не допусти, Боже, щоб тут панували фальш і лицемірство. У всьому хай виконується Твоя Свята воля, а не наша. Амінь.

джерело: facebook

Теги: , ,

Коментарі (3)

 • Галина
  22.01.2014 at 22:50 |

  Боже, Україну збережи!

 • Валентина
  25.01.2014 at 16:35 |

  МАТІР БОЖА, В ТВОЇ РУКИ ВІДДАЮ УКРАЇНУ

 • Андрій
  23.09.2014 at 10:51 |

  Боже бережи Україну від ворогів!

Додати коментар