Святкування Блаженної Йосафати у м. Надвірна

Цими днями Блаженна Мати Йосафата мандрує Україною та поза її межами. 19 листопада Блаженна  завітала до Катедрального Храму Благовіщення Пресвятої Богородиці у місті Надвірна. Декан і парох  Отець Андрій Бакота ділився думками про те, що Йосафата служила там, де була найбільша потреба, а також дбала про виховання серця народу. Вірні храму приступали до мощей Блаженної Йосафати з проханнями і молитвою про Її заступництво. Опісля в монастирі Сестер Служебниць імені Преподобної Йосафати батьки і діти Катехитичної школи імені Отця Єремії Ломницького молилися молебень, а також в піснях та віршах дякували Богові та прославляли Мати Йосафату .

В понеділок 20 листопада Мати Йосафата відвідала Храм Воздвиження чесного хреста Господнього, а ввечері Сестри Служебниці продовжували святкування в монастирській каплиці – де всі бажаючі могли прийти і помолитися біля мощей Блаженної Йосафати.

21 листопада святкування продовжились у Храмі Покрову Пресвятої Богородиці у м. Надвірній. І це ще не завершення – в суботу Блаженна помандрує до Храму Трьох святителів, щоб і там торкнутись до багатьох сердець, щоб бути зі своїм народом і продовжувати заступатись за нас у молитві перед престолом нашого Небесного Отця.

   

Додати коментар