Християнський табір для дітей із зони АТО

Новини

У днях 7-14 серпня 2017 року на березі Азовського моря у селі Строганівка Запорізької області відбувся християнський табір для дітей із зони АТО.

Табір був проведений завдяки збірці коштів під час акції «Дар Блаженної Йосафати для дітей АТО», яка відбувалася під час подорожі ювілейної ікони з мощами Блаженної Йосафати різними парафіями в Україні та на місійних станицях, де працюють Сестри Служебниці.

Учасниками табору стали 77 школярів, віком від 7 до 17 років, з міста Красногорська, що біля Донецька.

Діти мандрували разом із героями захоплюючої історії «Подорож досвітнього мандрівника» з Хронік Нарнії Клайва С. Льюїса, відкриваючи для себе широкі горизонти святості людського буття.

Цей табір не лише допоміг дітям хоч на деякий час забути про постріли та вибухи, але і досвідчити безкорисливу любов і повагу до їх людської гідності. А в цьому їм допомогли Сестри Служебниці та аніматори.

Гарна погода, тепле море, цікаві гуртки та смачна їжа зробили ці дні справді яскравими та незабутніми для усіх учасників. Щасливі і повні вражень діти повернулись додому.

Сестри Служебниці

Читати далі...


Табір для дівчат

Новини

Запрошуємо дівчат на табір.

З 5 по 10 липня 2017 р. у м. Надвірна у реколекційному домі сестер Служебниць за адресою:

вул. Шевченка, 9

м. Надвірна

Івано-Франківська обл.

Детальна інформація за тел.:

067 736 9445 – с. Емілія

Читати далі...


Реколекції з стигматиком з Італії

Новини

Увага! Для бажаючих відновити своє духовне життя. Вперше в Україні, в м. Бориславі, відбудуться реколекції з бр. Іллею, стигматиком з Італії.

Читати далі...


Реколекції для мирян

Новини, реколекції мирян

ІсусДорогі друзі! Запрошуємо вас на реколекції євангеліє від Луки та євангеліє від Івана.

Духовні вправи відбудуться 16-19 березня 2017 року в реколеційному домі сестер Служебниць НДМ у м. Надвірна.

Читати далі...


У Надвірну прибула ікона Блаженної Йосафати з мощами

Новини

img_2629Сестри Служебниці запрошують вірних м. Надвірної на святкування з нагоди вшанування паломницької ікони з мощами Блаженної Йосафати. Ікона побувала на всіх континентах, у всіх країнах, де сестри виконують своє служіння. Її вшанували сотні вірних, які, приступаючи до неї із вірою отримали щедрі ласки від Господа.

Ікона буде перебувати у м. Надвірна та навколишніх селах 8-19 грудня 2016 року.

Запрошуємо вас, щоб отримати благословення української Блаженної та через її заступництво отримати щедрі благодаті.

У неділю, 11 грудня 2016 року, в Прокатедральному Соборі Благовіщення Матері Божої о 16:30 відбудеться святковий концерт на честь Блаженної Йосафати.

Читати далі...


Іди за Мною

Новини

image-0-02-05-dfd6bcbce544d51b05c0d988f560398a982f886d18017a6d8bf32a4b2f33baa7-v28-30 жовтня у реколекційному домі сестер служебниць у м. Надвірна відбулася сесія 0а школи християнського життя і євангелізації. Темою цієї сесії була “Іди за Мною”. Присутні мали змогу наблизитися до Господа у молитві прослави, яку провадив о. Олексій Саранчук, слухали конференції, молилися над уривками Святого Письма. У цих днях Господь глибоко доторкався до кожного з присутніх, адже багато отримали духовне та фізичне зцілення, наповнилися присутністю Божою та запалилися прагнення жити з Богом у щоденному житті.

 

Читати далі...

© 2012, Sisters Servants of Mary Immaculate