Скарб у глиняних посудинах

Апостолят, реколекції дівчат

DSC_037322-25 січня 2015 року у реколекційному домі відбулися реколекції для дівчат на тему “Скарб у глиняних посудинах”. Духовні науки проводили с. Емілія Вандич та с. Юстина Голубець. Дівчата роздумували про цінність життя та гідність людини. Молитва, духовні пісні та науки, релігійний фільм та особисті зустрічі й спілкування сприяли творенню духовної атмосфери довір`я і взаємної любові.

Читати далі...


Хресна дорога для родин

Апостолят, недільна школа, Новини

Молитовна зустріч родин в часі Великого посту відбулася в Соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці в м. Надвірна. На так званій «хресній дорозі для родин» багато сімей зібралися разом, щоб піднести спільну молитву подяки Господеві за дар родини,

Читати далі...


“Дитяча” хресна дорога

Апостолят, недільна школа, Новини

Традиційною в Церкві Воздвиження Чесного Хреста в м. Надвірній в часі Великого посту є молитва «дитячої» хресної дороги. Більш доступні для дитячого розвитку

Читати далі...


«Ціна любові»

Апостолят, Зустрічі, Молодь, Новини

Поклоняючись хресту Господньому у хрестопоклінну неділю, ми, члени молодіжної спільноти «Світло вервиці» з парафії Різдва Івана Хрестителя УГКЦ с. Перерісль, проповідували правду про хрест в с. Фитьків, представляючи вірним великопосну виставу «Ціна любові».

Читати далі...


«Запроси Ісуса в своє серце»

Апостолят, недільна школа, Новини

«Запроси Ісуса в своє серце», – великопосний захід з такою назвою організували і провели Сестри Служебниці НДМ з дітьми недільної школи, що при монастирі сестер.

Читати далі...


Молодь ділиться своїми дарами

Апостолят, Зустрічі, Молодь, Новини

В часі Великого посту молодіжна християнська спільнота «Світло вервиці» з с. Перерісль разом зі своїми духовними наставниками парохом о. Василем Панівником і Сестрою Служебницею Єронімою з монастиря св. Миколая, що в Надвірній, провели молитву хресної дороги в храмі св. Параскеви УГКЦ с. Фитьків.

Читати далі...

© 2012, Sisters Servants of Mary Immaculate